Ртуть относится к промышленным ядам первого класса опасности, которые могут вызвать тяжелые нарушения нервной системы. У работников, на которых постоянно влияет это смертельно опасное токсическое вещество, может возникнуть интоксикация. Как она проявляется и что делать, чтобы ее предотвратить?
Ртуть належить до промислових отрут першого класу небезпечності, що можуть спричиняти тяжкі порушення нервової системи. У працівників, на яких тривалий час впливає ця смертельно небезпечна токсична речовина, може виникнути інтоксикація. Як вона проявляється та що робити, щоб їй запобігти?
Чадний газ — тихий вбивця. Він не має запаху, безбарвний, тому його неможливо відчути. У працівників, на яких впливає ця небезпечна отрута, може виникнути інтоксикація. Як вона проявляється та що робити, щоб їй запобігти, — розглянемо у статті.
Свинець і його неорганічні сполуки належать до групи отрут, які вражають багато органів та систем. Насамперед уражається система крові та нервова система. У працівників, на яких тривалий час впливають ці отрути, може виникнути хронічна інтоксикація. З’ясуємо, як вона проявляється та що робити, щоб їй запобігти.
Угарный газ — тихий убийца. У него нет запаха, он бесцветный, поэтому его невозможно почувствовать. У работников, на которых влияет этот опасный яд, может возникнуть интоксикация. Как она проявляется и что делать, чтобы ее предотвратить, — рассмотрим в статье.
На предприятиях необходимо организовать меры, предотвращающие заболевания органов зрения, вызываемые физической перегрузкой и перенапряжением. Что именно нужно сделать, подскажет эксперт.
На підприємствах необхідно організувати заходи, щоб запобігти захворюванням органів зору, які спричиняє фізичне перевантаження і перенапруження. Фахові поради та рекомендації надає експерт.
Марганець — дуже токсичний метал. У працівників, на яких тривалий час впливає марганець, може виникнути інтоксикація. З’ясуємо, як вона проявляється та що робити, аби їй запобігти.
Унаслідок впливу хімічних, фізичних і біологічних чинників у працівників можуть виникнути професійні захворювання шкіри. З’ясуємо, у кого та як проявляються ці захворювання і що робити, аби їм запобігти.
Електромагнітне випромінювання радіочастот застосовують у промисловості, науці, техніці, медицині; радіолокації, радіометеорології, радіоастрономії, радіонавігації; у космічних дослідженнях тощо. Як запобігти професійним захворюванням, спричиненим дією електромагнітного випромінювання радіочастот, – читайте у статті.
Робота за підвищеного атмосферного тиску може спричинити появу у працівників кисневого отруєння, баротравми легенів та барабанної перетинки вуха, декомпресійної (кесонної) хвороби тощо. Тож на підприємствах, де виконують такі роботи, необхідно подбати про відповідні засоби захисту. Про те, як це зробити, — дізнайтеся зі статті.
Поява у працівників гострих і хронічних уражень органів дихання може бути спричинена впливом хімічних речовин подразнювальної дії. Як вони проявляються та що робити, аби їм запобігти, — роз’яснює експерт.
Залежно від періоду року та категорії робіт законодавством встановлено оптимальні та допустимі величини температури, відносної вологості та швидкості руху повітря, яких потрібно дотримуватися у робочій зоні виробничих приміщень. Дізнайтеся більше про оптимальні та допустимі мікрокліматичні умови зі статті.
Що таке виробнича вібрація? В якому нормативному акті містяться санітарні норми виробничої вібрації. Яка існує класифікація виробничої вібрації та методика її вимірювання. Про це, а також про заходи, які допоможуть зменшити серйозні наслідки впливу вібрації на працівників, — далі у статті.