Де мають проходити медогляд держслужбовці

1262

Запитання

Відповідь

Медичний огляд проводять, зазвичай, за місцем розташування органу державної влади, а за потреби із лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання державного службовця може бути надана інформація про стан здоров’я відповідного працівника.

Лікувально-профілактичний заклад, зокрема, щороку видає наказ про створення медичної комісії для проведення медичного огляду державних службовців із визначенням терміну, місця проведення, переліку спеціалістів лікарів, обов’язкових клініко-діагностичних досліджень. А керівник відповідного органу державної влади, де працює державний службовець, направляє його на медичний огляд у лікувально-профілактичний заклад відповідно до плану-графіка проведення медичного огляду і здійснює контроль за його дотриманням.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Медичні огляди водіїв транспортних засобів

Медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів проводять, щоб визначити придатність особи до безпечного керування ними. Зі статті ви дізнаєтеся, які види медоглядів водіїв транспортних засобів існують, як їх проводять та яка відповідальність передбачена за недотримання вимог щодо проведення медичних оглядів.
43448

Кабінет передрейсових оглядів водіїв

Передрейсовий медичний огляд водіїв проводиться у кабінеті передрейсових оглядів водіїв. Які вимоги до оснащення цього приміщення — дізнайтеся зі статті.
4587

Медогляди працівників у 2024 році

Якщо працівники не пройшли обов’язковий медогляд і були допущені до роботи, на роботодавця можуть бути накладені штрафні санкції. Зі статті ви дізнаєтеся більше про обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій, зокрема: як правильно організувати медичні огляди працівників у 2024 році, чи повинні працівники проходити медогляди під час війни та зможете скачати зразки необхідних документів.
137614

Складаємо список працівників для періодичного медогляду

Роботодавець на підставі Акта визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду, повинен скласти поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медоглядам. Скачайте приклад оформлення такого списку, щоб за зразком розробити власний документ.
18601

Зразок наказу про проведення медичних оглядів

Керівник підприємства перед проведенням медичних оглядів працівників повинен видати відповідний наказ. Пропонуємо вам скачати зразок наказу про проходження медичного огляду, розроблений експертом.
37347