Документы по аттестации рабочих мест

273

Запитання

Как оформляются результаты проведения аттестации рабочих мест по условиям труда?

Відповідь

Оформление документации по аттестации рабочих мест регламентировано Порядком проведения аттестации рабочих мест по условиям труда, утвержденным постановлением КМУ от 01.08.1992 № 442, и предусматривает, что сведения о результатах аттестации рабочих мест заносятся в карту условий труда, форма которой утверждается Минтруда вместе с Минздравом.

Перечень рабочих мест, производств, профессий и должностей с льготным пенсионным обеспечением персонала после согласования с профсоюзным комитетом утверждается приказом по предприятию и сохраняется в течение 50 лет.

Выдержки из приказа прилагаются к трудовой книжке работников, профессии и должности которых внесены в перечень.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
43068

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
12280

Наказ про результати атестації робочих місць

За результатами атестації робочих місць за умовами праці видається наказ про її результати. Скачайте готовий зразок наказу про результати атестації робочих місць та за потреби адаптуйте його до особливостей вашого підприємства.
19810

Як оформити графік проведення атестації

Перед проведенням атестації керівник підприємства видає відповідний наказ. Як додаток до нього оформлюють графік проведення атестації робочих місць за умовами праці. У статті ви знайдете зразок оформлення такого графіка.
10491

Комісія з атестації робочих місць за умовами праці

Атестаційна комісія — це колегіальний орган, створений для вирішення всіх питань, які стосуються атестації робочих місць на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, як створюють атестаційну комісію, хто входить до її складу, які функціональні обов’язки вона виконує.
9227