Федоренко Микола

Федоренко Микола
головний державний інспектор Головного управління Державної служби України з питань праці у Київській області, експерт з питань охорони праці

22 роки працює у сфері охорони праці.

Автор понад 880 опублікованих матеріалів у сфері охорони праці (із засобами масової інформації у сфері охорони праці співпрацює з 2004 р.).

Нагороди:

Подяка за сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці голови Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації (2019).

Грамота за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці (Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; 2019).

Сторінка у Фейсбук: Микола Федоренко

Статті автора

Проводимо первинний інструктаж з ОП
Коли потрібно проводити первинний інструктаж з охорони праці на підприємстві? Якими нормативними актами передбачено його проведення? За якою програмою проводити цей інструктаж? Щоб ви не ламали голову над цими питаннями, готові відповіді та зразки для скачування — у статті.
96449
Проводим первичный инструктаж по охране труда
Когда нужно проводить первичный инструктаж по охране труда на предприятии? Какими нормативными актами предусмотрено его проведения? По какой программе проводить этот инструктаж? Чтобы вы не ломали голову над этими вопросами, готовые ответы и образцы для скачивания — в статье.
11953
Iнструкція з охорони праці під час використання автотранспортного засобу, двигун якого працює на газовому паливі
У статті наводимо примірну Iнструкцію з охорони праці під час використання автотранспортного засобу, двигун якого працює на газовому паливі. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
5415
Інструкція з охорони праці для газозварника
Інструкція з охорони праці для газозварника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання газополум’яних робіт на тимчасових робочих місцях з використанням нестаціонарного (переносного або пересувного) газозварювального або газорізального обладнання — ацетиленового генератора, який є джерелом одержання ацетилену з карбіду кальцію.
8115
Разрабатываем Правила внутреннего трудового распорядка
Правила внутреннего трудового распорядка (ПВТР) регулируют трудовые отношения и являются обязательными для всех работников предприятия. Во время инспектирования специалисты Гоструда проверяют, ознакомлены ли работники с Правилами. Узнайте, кто должен разработать и ввести в действие ПВТР.
2284
Правила объектового режима
На предприятиях разрабатывают различные правила — внутреннего трудового распорядка, внутреннего служебного распорядка, внутреннего объектового режима. В статье разъясним, как разрабатывают и утверждают правила внутреннего объектового режима.
547

Відповіді на запитання автора