Сьогодні в Україні відбудуться заходи, присвячені 30-й річниці Чорнобильської катастрофи.
Згідно з архівними даними, 26 квітня 1986 року, вночі о 1:23 на четвертому енергоблоці ЧАЕС в результаті серії потужних вибухів був повністю зруйнований реактор. Внаслідок аварії в навколишнє середовище потрапила значна кількість радіоактивних речовин.
Аварію на ЧАЕС вважають найбільшою у своєму роді за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих та постраждалих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.
Масштаби наслідків після аварії на Чорнобильській АЕС просто шокують: з числа постраждалих померло 167 653 людей, серед них 2929 ліквідаторів. 92% учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та 83% потерпілих страждають на різні захворювання. І це далеко не остаточні цифри, адже Чорнобиль залишив відбиток на здоров’ї людей не одного покоління.
- 2016 рік в Україні оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи
Також, як повідомляє «Радіо ООН», 30-й річниці Чорнобильської катастрофи сьогодні присвятять засідання Генеральної асамблеї ООН у штаб-квартирі в Нью-Йорку.
За інформацією «УНІАН»
Інструкція про заходи пожежної безпеки у школі розроблена відповідно до вимог чинних нормативних актів України у галузі пожежної безпеки. За потреби адаптуйте інструкцію до особливостей конкретного навчального закладу.
Наводимо примірну інструкцію з охорони праці для кочегара котельні на твердому паливі. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
Майже на кожному підприємстві є ризики виникнення пожежі. Щоб звести до мінімуму рівень матеріальної шкоди та зберегти людські життя, працівники мають знати, як діяти у разі надзвичайної ситуації. Детальніше про порядок дій при пожежі — у статті.
Тривалий гучний вплив шуму згубно впливає на людський організм, оскільки при цьому пошкоджуються нервові закінчення внутрішнього вуха, які відповідають за слухову чутливість. Внаслідок цього розвиваються такі професійні захворювання, як туговухість та глухота. Для захисту від цих та інших проблем роботодавці мають подбати про засоби захисту органів слуху працівників.
Ознайомтеся з вимогами пожежної безпеки для приміщень різного призначення, зокрема дізнайтеся про правила утримання будинків, приміщень, споруд, територій, евакуаційних шляхів і виходів. Скачайте потрібні файли.