Нове Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.10.2012 № 815затверджено Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.10.2012 № 815 затверджено Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України.

Це державна спеціалізована (воєнізована) аварійно-рятувальна служба, яка здійснює в установленому порядку обслуговування гірничих підприємств незалежно від форм власності в період їх будівництва, реконструкції, експлуатації, ліквідації або консервації.

Основними завданнями цієї служби на підприємствах, які обслуговуються, є:

  • проведення аварійно-рятувальних робіт під час виникнення надзвичайних ситуацій (далі — НС);
  • ліквідація НС та окремих їх наслідків;
  • виконання робіт із запобігання виникненню та мінімізації наслідків НС техногенного і природного характеру та щодо захисту від них працівників та територій підприємств;
  • захист навколишнього природного середовища та локалізація зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.

Відповідно втратив чинність наказ Мінвуглепрому України «Про затвердження Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України» від 15.07.2010 № 251.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 07.11.2012 за № 1871/22183, набрав чинності 03.12.2012

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21315

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14362

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
643

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді