Нове Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.10.2012 № 815затверджено Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.10.2012 № 815 затверджено Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України.

Це державна спеціалізована (воєнізована) аварійно-рятувальна служба, яка здійснює в установленому порядку обслуговування гірничих підприємств незалежно від форм власності в період їх будівництва, реконструкції, експлуатації, ліквідації або консервації.

Основними завданнями цієї служби на підприємствах, які обслуговуються, є:

  • проведення аварійно-рятувальних робіт під час виникнення надзвичайних ситуацій (далі — НС);
  • ліквідація НС та окремих їх наслідків;
  • виконання робіт із запобігання виникненню та мінімізації наслідків НС техногенного і природного характеру та щодо захисту від них працівників та територій підприємств;
  • захист навколишнього природного середовища та локалізація зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.

Відповідно втратив чинність наказ Мінвуглепрому України «Про затвердження Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України» від 15.07.2010 № 251.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 07.11.2012 за № 1871/22183, набрав чинності 03.12.2012

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
113818

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8604

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1464

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді