Нове Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.10.2012 № 815затверджено Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.10.2012 № 815 затверджено Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України.

Це державна спеціалізована (воєнізована) аварійно-рятувальна служба, яка здійснює в установленому порядку обслуговування гірничих підприємств незалежно від форм власності в період їх будівництва, реконструкції, експлуатації, ліквідації або консервації.

Основними завданнями цієї служби на підприємствах, які обслуговуються, є:

  • проведення аварійно-рятувальних робіт під час виникнення надзвичайних ситуацій (далі — НС);
  • ліквідація НС та окремих їх наслідків;
  • виконання робіт із запобігання виникненню та мінімізації наслідків НС техногенного і природного характеру та щодо захисту від них працівників та територій підприємств;
  • захист навколишнього природного середовища та локалізація зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.

Відповідно втратив чинність наказ Мінвуглепрому України «Про затвердження Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України» від 15.07.2010 № 251.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 07.11.2012 за № 1871/22183, набрав чинності 03.12.2012

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
940

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64538

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді