Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність, пов’язану з обробленням деревини та виготовленням виробів з деревини.
Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 14.12.2012 № 1424 затверджено Правила з охорони праці під час виробництва деревоволокнистих плит (НПАОП 20.0-1.03-13).
Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність, пов’язану з обробленням деревини та виготовленням виробів з деревини, та є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи із зазначеного виробництва.
Внесено зміни до Правил охорони праці в деревообробній промисловості, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 31.01.2005 № 20 (НПАОП 20.0-1.02-05), згідно з якими виключено пункт 6.7 «Вимоги безпеки під час виробництва деревоволокнистих плит» глави 6 цих Правил.
Вважаються такими, що не застосовуються на території України, ОСТ 13-85-80 «ССБТ. Производство древесноволокнистых плит», затверджений Міністерством лісової і деревообробної промисловості СРСР від 14.04.1980 (НПАОП 20.1-7.01-80).
Наказ зареєстровано в Мін’юсті 08.01.2013 за № 72/22604, набрав чинності 19.02.2013
Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це дізнайтеся зі статті.
Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
Під час виконання робіт із підвищеною небезпекою необхідно оформлювати відповідний наряд-допуск. У статті наводимо зразок Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Адаптуйте для свого підприємства
Скачайте зразок наказу про затвердження положення про систему управління охороною праці (наказ про затвердження положення про СУОП) та адаптуйте його до умов вашого підприємства.