Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність, пов’язану з обробленням деревини та виготовленням виробів з деревини.
Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 14.12.2012 № 1424 затверджено Правила з охорони праці під час виробництва деревоволокнистих плит (НПАОП 20.0-1.03-13).
Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність, пов’язану з обробленням деревини та виготовленням виробів з деревини, та є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи із зазначеного виробництва.
Внесено зміни до Правил охорони праці в деревообробній промисловості, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 31.01.2005 № 20 (НПАОП 20.0-1.02-05), згідно з якими виключено пункт 6.7 «Вимоги безпеки під час виробництва деревоволокнистих плит» глави 6 цих Правил.
Вважаються такими, що не застосовуються на території України, ОСТ 13-85-80 «ССБТ. Производство древесноволокнистых плит», затверджений Міністерством лісової і деревообробної промисловості СРСР від 14.04.1980 (НПАОП 20.1-7.01-80).
Наказ зареєстровано в Мін’юсті 08.01.2013 за № 72/22604, набрав чинності 19.02.2013
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець