Контроль промислового забруднення: Рада підтримала законопроєкт

Документ має євроінтеграційне значення

Контроль промислового забруднення: Рада підтримала законопроєкт

Верховна Рада України у першому читанні підтримала законопроєкт №11355 «Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення». Документ ухвалили за основу з підтримкою у 245 голосів. 

Екологічна безпека на підприємстві: з чого розпочати

В уряді пояснили, що рамковий законопроєкт відкриває шлях до імплементації Директиви 2010/75/ЄС. Шлях до відповідної реформи запобігання, зменшення та контролю промислового забруднення тривав уже понад 10 років, а в подальшому, як стверджують у Міндовкілля, реформа дасть можливість для «зеленого» повоєнного відновлення України.

Крім того, зміни потрібні для євроінтеграції та реалізації програми Ukraine Facility. 

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11825

Газонебезпечні роботи

Які роботи належать до газонебезпечних, хто може виконувати такі роботи та коли потрібен наряд-допуск, які вимоги передбачені у законодавстві до виконання газонебезпечних робіт? Читайте статтю та працюйте безпечно!
29396

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
39

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
46895

Засоби колективного захисту працівників

Залежно від характеру застосування засоби захисту працівників поділяють на засоби колективного захисту та засоби індивідуального захисту. У статті розповімо про види колективних засобів захисту залежно від їх призначення.
69624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді