Генератори на підприємстві: в уряді підготували зміни стосовно пального

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Наразі проєкт змін доступний для публічного обговорення

Генератори на підприємстві: в уряді підготували зміни стосовно пального

Мінекономіки оприлюднило проєкт урядової постанови, який пропонує внести зміни до постанови КМУ «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» від 18.03.2022 № 314.

Чи потрібна ліцензія, якщо підприємство зберігає пальне для генератора

Зміни передбачають дозволити суб'єктам господарювання збільшити об’єми пального, яке може зберігатись на одному об’єкті для обслуговування електрогенераторних установок.

Мета запропонованих змін — зменшити регуляторний тиск на суб’єктів господарювання, які забезпечують життєдіяльність населення територій, на яких ведуться бойові дії або можливі бойові дії, і окупованих територій.

Проєкт постанови пропонує встановити, що в період воєнного стану та протягом 30 днів з дня його припинення або скасування суб’єкти господарювання мають право зберігати без дозвільних документів і без реєстрації акцизного складу на кожному об’єкті, що забезпечений електрогенераторною установкою, пальне в обсязі до 10 000 л.

Нагадаємо, зараз на таких умовах дозволено зберігати до 2000 л.

Зберігати пальне в обсязі, що перевищує 10000 л, суб’єкти господарювання матимуть право на підставі декларації на його зберігання, яку безоплатно подаватимуть до територіальних органів ДПС.

Документ також пропонує визначити:

  • вимоги до декларації на зберігання пального, зокрема до відомостей, які вона має містити, і способу її подання;
  • відповідальність за зберігання пального за відсутності належним чином поданої декларації на зберігання пального.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови протягом місяця можна надіслати за адресами:

Міністерство економіки України
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
Тел. (044) 596-68-28
E-mail: [email protected] 

Державна регуляторна служба України
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11
Тел. (044) 254-56-73, факс 254-43-93
E-mail: [email protected]

   

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Системи протипожежного захисту

До систем протипожежного захисту належать технічні засоби, розташовані на об’єкті, які використовують для запобігання, ліквідації та локалізації пожеж. Ці засоби допомагають захищати людей, довкілля та матеріальні цінності від пожежі. Розглянемо, що належить до цих систем.
27661

Основні знаки пожежної безпеки на підприємстві

Існують певні вимоги до знаків безпеки і захисту здоров’я працівників на робочих місцях. Вони стосуються не лише їх змісту, а й способу оформлення та розміщення. Дізнайтеся, який вигляд повинні мати знаки пожежної безпеки, що використовуються на підприємстві та як їх використовувати.
38368

Як розробити План евакуації при пожежі

У разі раптового виникнення пожежі вкрай важливою є правильна організація безпечної евакуації людей з будівель і уникнення стовпотворінь та натовпів у приміщеннях. Тому без плану евакуації не обійтися. У статті розповідаємо, як оформити план евакуації та де його розмістити, а також наводимо готовий зразок плану евакуації, розроблений експертом.
161079

Види первинних засобів пожежогасіння

Що належить до первинних засобів пожежогасіння, які первинні засоби пожежогасіння використовуються на виробництві, як правильно їх обрати та розмістити. Відповіді на ці та інші питання про первинні засоби пожежогасіння дає експерт із питань охорони праці та пожежної безпеки.
44570

Основні вимоги до шляхів евакуації

Дізнайтеся, що належить до основних шляхів евакуації та який порядок утримання шляхів евакуації, які існують вимоги до евакуаційних виходів, як їх позначати, яка має бути мінімальна ширина шляхів евакуації.
56567

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді