Генератори на підприємстві: в уряді підготували зміни стосовно пального

Наразі проєкт змін доступний для публічного обговорення

Генератори на підприємстві: в уряді підготували зміни стосовно пального

Мінекономіки оприлюднило проєкт урядової постанови, який пропонує внести зміни до постанови КМУ «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» від 18.03.2022 № 314.

Чи потрібна ліцензія, якщо підприємство зберігає пальне для генератора

Зміни передбачають дозволити суб'єктам господарювання збільшити об’єми пального, яке може зберігатись на одному об’єкті для обслуговування електрогенераторних установок.

Мета запропонованих змін — зменшити регуляторний тиск на суб’єктів господарювання, які забезпечують життєдіяльність населення територій, на яких ведуться бойові дії або можливі бойові дії, і окупованих територій.

Проєкт постанови пропонує встановити, що в період воєнного стану та протягом 30 днів з дня його припинення або скасування суб’єкти господарювання мають право зберігати без дозвільних документів і без реєстрації акцизного складу на кожному об’єкті, що забезпечений електрогенераторною установкою, пальне в обсязі до 10 000 л.

Нагадаємо, зараз на таких умовах дозволено зберігати до 2000 л.

Зберігати пальне в обсязі, що перевищує 10000 л, суб’єкти господарювання матимуть право на підставі декларації на його зберігання, яку безоплатно подаватимуть до територіальних органів ДПС.

Документ також пропонує визначити:

  • вимоги до декларації на зберігання пального, зокрема до відомостей, які вона має містити, і способу її подання;
  • відповідальність за зберігання пального за відсутності належним чином поданої декларації на зберігання пального.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови протягом місяця можна надіслати за адресами:

Міністерство економіки України
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
Тел. (044) 596-68-28
E-mail: [email protected] 

Державна регуляторна служба України
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11
Тел. (044) 254-56-73, факс 254-43-93
E-mail: [email protected]

   

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах є обов’язковою для виконання всіма працівниками підприємства й поширюється на всі приміщення та кабінети підприємства. У ній встановлено основні вимоги до забезпечення пожежної безпеки в будівлі. Завантажте зразок інструкції, розроблений експертом, та за потреби адаптуйте документ до умов вашого підприємства.
47004

Системи протипожежного захисту

До систем протипожежного захисту належать технічні засоби, розташовані на об’єкті, які використовують для запобігання, ліквідації та локалізації пожеж. Ці засоби допомагають захищати людей, довкілля та матеріальні цінності від пожежі. Розглянемо, що належить до цих систем.
21939

Правила пожежної безпеки

Основним нормативно-правовим актом з питань пожежної безпеки є Правила пожежної безпеки в Україні. Які саме вимоги пожежної безпеки встановлені в Правилах, що потрібно знати роботодавцям, аби не потрапити під дію штрафів, — відповіді у статті.
68652

Пожежні гідранти на підприємстві

При пожежі треба діяти швидко, тому важливо, щоб пожежне обладнання було справним, а доступ до нього — вільним. У статті розповімо про вимоги до утримання пожежних гідрантів, які зобов’язані знати власники підприємств, на території яких вони встановлені.
8976

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50160

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді