«Довідник спеціаліста з охорони праці»: читайте новий номер журналу

Автор
шеф-редактор Експертус Охорона праці
Підкажемо, на що першочергово звернути увагу у червневому випуску

Складно переоцінити значення достовірної інформації для будь-якого спеціаліста. Особливо для спеціаліста з охорони праці, оскільки його робота напряму пов’язана зі здоров’ям і життям людей. Тому ви не знайдете в «Довіднику спеціаліста з охорони праці» випадкових авторів. І коли ми знайомимо вас із новими експертами, можете не сумніватися — це найкращі спеціалісти, знанням і порадам яких можна довіряти.

Читати новий номер журналу

Так, у червневому номері Довідника зверніть увагу на статтю Катерини Хижняк «Як обґрунтувати витрати на охорону праці та переконати керівництво виділити кошти». Вона надасть вам аргументи, щоб переконати роботодавця, що спроба заощаджувати на охороні праці може закінчитися для нього адміністративною або кримінальною відповідальністю. Тож не варто економити на безпеці працівників.

Також читайте в цьому номері відповіді експертки на запитання, що надійшли під час циклу її вебінарів «Практичний курс про засоби індивідуального захисту на підприємстві».

Додайте собі в закладки статтю Володимира Дрозда «Як проводити спеціальне розслідування нещасних випадків». Щиро бажаю, щоб вона вам ніколи не знадобилася. Але принаймні знатимете, де її шукати.

Для тих, кому роботодавець уже доручив опікуватися питанням екології, стануть у пригоді поради екологічного аудитора Марини Тимошенко щодо правил управління відходами на підприємстві.

Для передплатників електронного формату журналу ми продовжуємо публікувати ексклюзивний зразок Плану локалізації і ліквідації аварій та їх наслідків. Завантажуйте та використовуйте в роботі другу частину зразка.

Який би формат журналу — друкований чи електронний — ви не обрали, з нами будете в курсі всіх фахових новацій.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається перевірка знань з електробезпеки

Які бувають види перевірок знань з електробезпеки, хто з працівників та з якою періодичністю має їх проходити, як організувати перевірку знань з електробезпеки. Про все це — далі у статті.
29539

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах є обов’язковою для виконання всіма працівниками підприємства й поширюється на всі приміщення та кабінети підприємства. У ній встановлено основні вимоги до забезпечення пожежної безпеки в будівлі. Завантажте зразок інструкції, розроблений експертом, та за потреби адаптуйте документ до умов вашого підприємства.
47005

Oрганізація проведення інструктажів з питань охорони праці

Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
219976

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді