Нові правила від уряду, робота з документами та цивільний захист — допоможемо не розгубитися

Автор
Володимир Дрозд — сертифікований експерт Європейського співтовариства з охорони праці (CE ESOSH). Досвідчений фахівець-практик, який підкаже, як діяти інженеру ОП в будь-якій ситуації
Новий «Довідник спеціаліста з охорони праці» підготував добірку нормативних оновлень та корисних порад щодо їх впровадження

image54

Зробіть свою роботу простішою

Електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці»  щомісяця збирає інформацію про усі важливі зміни, які можуть вплинути на роботу фахівців з охорони праці. Зокрема, у новому березневому номері ви знайдете не лише інформацію про підготовлені урядом оновлення, а й практичні поради. Так, окрему увагу приділено порядку розслідування нещасних випадків.

Наші постійні читачі вже знають, що в кожному номері «Довідника» можна знайти готові зразки та шаблони документів, які можна адаптувати під потреби саме вашого підприємства. Це зекономить час і дозволить більше уваги приділити іншим завданням.

Ми впевнені, що під час воєнного стану слід бути ще більш уважними до питань безпеки, і в кожному номері ви можете знайти поради з питань цивільного захисту.

Іноді спеціалісту з охорони праці потрібна конкретна порада для конкретної виробничої ситуації. Для відповідей на такі запитання у нас є окрема рубрика. Втім, якщо і там не буде того, що вам потрібно, ми завжди пропонуємо розширювати свої знання та навички, долучаючись до наших освітніх програм та вебінарів.

Любі читачі, команда Цифрового видавництва Експертус продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть за спеціальною ціною електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

Медогляди водіїв транспортних засобів

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21286

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14323

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
625

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді