Помилка в реєстрі соціального страхування: що робити?

Покроковий алгоритм вирішення проблеми

image28

Як змінилися страхові виплати в 2023 році

Інформація про стаж, заробіток людини та інші аспекти її трудової діяльності зберігається в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. На кожну застраховану особу тут відкрито персональну електронну облікову картку. Переглянути  інформацію можна в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Якщо ж дані про людину не відповідають дійсності, ПФУ закликає звертатися до них для виправлення помилок. Для цього передбачений такий порядок дій.

  • в особистому кабінеті, в лівому боковому меню зайти до розділу «Комунікації з ПФУ» та обрати «Анкету для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб»;
  • заповнити анкету;
  • підтвердити згоду на передачу та обробку персональних даних; 
  • прикріпити скан-копію паспорта та документів, що підтверджують зміну даних (наприклад, свідоцтво про шлюб);
  • підписати анкету кваліфікованим електронним підписом;
  • натиснути «Відправити до ПФУ». 

Звернення буде виконано, коли фахівець Фонду опрацює анкету. Результат обробки заяви можна буде переглянути в особистому кабінеті в розділі «Мої звернення».

Помилка в реєстрі соціального страхування: що робити? Скачайте план-графік навчання з охорони праці у 2023 році

В Пенсійному фонді назвали такий спосіб найбільш зручним. Проте громадяни, які не мають доступу до електронних сервісів, також можуть ініціювати виправлення помилок. Для цього потрібно буде звернутися особисто або через уповноваженого представника до будь-якого сервісного центру ГУ ПФУ в областях чи в Києві.

Джерело: Пенсійний Фонд України

Любі читачі, команда Цифрового видавництва Експертус продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть за спеціальною ціною електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

Медогляди водіїв транспортних засобів

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це дізнайтеся зі статті.
108357

Комплексні заходи з охорони праці

Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
66736

Особливості проведення повторного інструктажу з охорони праці

Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
104222

Зразок Положення про виконання робіт підвищеної небезпеки

Під час виконання робіт із підвищеною небезпекою необхідно оформлювати відповідний наряд-допуск. У статті наводимо зразок Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Адаптуйте для свого підприємства
8928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді