Помилка в реєстрі соціального страхування: що робити?

Покроковий алгоритм вирішення проблеми

image56

Як змінилися страхові виплати в 2023 році

Інформація про стаж, заробіток людини та інші аспекти її трудової діяльності зберігається в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. На кожну застраховану особу тут відкрито персональну електронну облікову картку. Переглянути  інформацію можна в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Якщо ж дані про людину не відповідають дійсності, ПФУ закликає звертатися до них для виправлення помилок. Для цього передбачений такий порядок дій.

  • в особистому кабінеті, в лівому боковому меню зайти до розділу «Комунікації з ПФУ» та обрати «Анкету для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб»;
  • заповнити анкету;
  • підтвердити згоду на передачу та обробку персональних даних; 
  • прикріпити скан-копію паспорта та документів, що підтверджують зміну даних (наприклад, свідоцтво про шлюб);
  • підписати анкету кваліфікованим електронним підписом;
  • натиснути «Відправити до ПФУ». 

Звернення буде виконано, коли фахівець Фонду опрацює анкету. Результат обробки заяви можна буде переглянути в особистому кабінеті в розділі «Мої звернення».

Помилка в реєстрі соціального страхування: що робити? Скачайте план-графік навчання з охорони праці у 2023 році

В Пенсійному фонді назвали такий спосіб найбільш зручним. Проте громадяни, які не мають доступу до електронних сервісів, також можуть ініціювати виправлення помилок. Для цього потрібно буде звернутися особисто або через уповноваженого представника до будь-якого сервісного центру ГУ ПФУ в областях чи в Києві.

Джерело: Пенсійний Фонд України

Любі читачі, команда Цифрового видавництва Експертус продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть за спеціальною ціною електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

Медогляди водіїв транспортних засобів

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
609

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
136999

Передрейсовий медичний огляд водіїв

Хто повинен проходити передрейсовий медичний огляд, хто має право проводити передрейсовий медичний огляд водіїв, а також які наслідки для керівників підприємств та медичних працівників за непроведення медоглядів. Відповіді на всі запитання у статті.
86132

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді