Ліцензії для підрядника та субпідрядника

Державна архітектурно-будівельна інспекція України у листі від 16.07.2014 № 40-16-2854 поінформувала про особливості ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із будівництвом об’єктів, які виконуються суб’єктами господарювання для інших суб’єктів або на їх замовлення (на умовах підряду).

Державна архітектурно-будівельна інспекція України  у листі від 16.07.2014 № 40-16-2854 поінформувала про  особливості ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із будівництвом об’єктів, які виконуються суб’єктами господарювання для інших суб’єктів або на їх замовлення (на умовах підряду).

Зокрема, чинне законодавство дозволяє підряднику залучати до виконання договору третіх осіб (субпідрядників), залишаючись відповідальним перед замовником за результати їх роботи. У цьому випадку підрядник виступає перед замовником як генеральний підрядник, а перед субпідрядниками — як замовник.

Причому підряднику в разі набуття ним статусу генпідрядника достатньо мати ліцензію на виконання будівельних робіт, які він буде здійснювати власними силами на об’єкті будівництва, за відповідним класом наслідків, зазначеним у додатку до ліцензії.

Субпідряднику, у свою чергу, знадобиться ліцензія на роботи, які він буде виконувати в межах субпідрядного договору, за тим же класом наслідків.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
609

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96939

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
342

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді