Мінінфраструктури наказом від 05.11.2014 № 565 внесло зміни до Правил перевезення небезпечних вантажів
Мінінфраструктури наказом від 05.11.2014 № 565 внесло зміни до Правил перевезення небезпечних вантажів.
Зокрема уточнено, що спецнавчання працівників, функціональні обов’язки яких пов’язані з перевезенням небезпечних вантажів, має проводитись перед початком виконання ними своєї роботи.
Водночас кожне підприємство, діяльність якого пов’язана з перевезенням небезпечних вантажів, вантажними операціями, а також іншими діями щодо перевезення (оформленням перевізних документів, класифікацією та пакуванням небезпечних вантажів тощо), призначає одного або декілька уповноважених з питань безпеки.
Уповноваженим з питань безпеки може бути керівник підприємства, працівник підприємства з іншими обов’язками або особа, яка не є безпосереднім працівником підприємства, за умови, що така особа здатна виконувати покладені на неї обов’язки.
Портал «Головбух24»
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.