Мінінфраструктури наказом від 05.11.2014 № 565 внесло зміни до Правил перевезення небезпечних вантажів
Мінінфраструктури наказом від 05.11.2014 № 565 внесло зміни до Правил перевезення небезпечних вантажів.
Зокрема уточнено, що спецнавчання працівників, функціональні обов’язки яких пов’язані з перевезенням небезпечних вантажів, має проводитись перед початком виконання ними своєї роботи.
Водночас кожне підприємство, діяльність якого пов’язана з перевезенням небезпечних вантажів, вантажними операціями, а також іншими діями щодо перевезення (оформленням перевізних документів, класифікацією та пакуванням небезпечних вантажів тощо), призначає одного або декілька уповноважених з питань безпеки.
Уповноваженим з питань безпеки може бути керівник підприємства, працівник підприємства з іншими обов’язками або особа, яка не є безпосереднім працівником підприємства, за умови, що така особа здатна виконувати покладені на неї обов’язки.
Портал «Головбух24»
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець