Внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків в Управлінні державної охорони України

Наказом Управління державної охорони України від 16.12.2003 № 65 внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків в Управлінні державної охорони України

Наказом Управління державної охорони України від 16.12.2003 № 65 внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків в Управлінні державної охорони України.

Згідно із змінами до переліку випадків, коли за висновками роботи комісії складається акт за формою Н-1 про нещасні випадки, що сталися з військовослужбовцями під час виконання службових обов’язків та обов’язків військової служби, у тому числі при перебуванні у відрядженнях, внесено також і прямування на службу або зі служби.

Порядок доповнено положеннями, згідно з якими розслідування нещасних випадків, які не пов’язані з виконанням обов’язків військової служби, зі смертельним наслідком, групових нещасних випадків у разі смерті хоча б одного з потерпілих, нещасних випадків, пов’язаних із заподіянням тілесних ушкоджень іншою особою, а також нещасних випадків, які сталися внаслідок контакту зі зброєю, боєприпасами та вибуховими матеріалами або дорожньо-транспортної пригоди, проводяться органом досудового розслідування.

Не проводяться розслідування нещасних випадків природної смерті, смерті від загального захворювання або самогубства, що підтверджено висновками судово-медичної експертизи та/або відповідною постановою про закриття кримінального провадження.

В УДО України проведення розслідування нещасного випадку організовується після підтвердження факту ушкодження здоров’я внаслідок нещасного випадку, який встановлює і засвідчує заклад охорони здоров’я. Документом, який підтверджує ушкодження здоров’я особи, є листок непрацездатності чи довідка закладу охорони здоров’я. Організація контролю за відповідними листками непрацездатності чи довідками закладу охорони здоров’я, які підтверджують факт ушкодження здоров’я внаслідок нещасного випадку, покладається на Медичну службу УДО України.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 29.12.2014 за № 1651/26428.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23640

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36702

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10501

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32656

Інструктажі з пожежної безпеки: види, порядок проведення

Інструктажі з питань пожежної безпеки — один із найбільш ефективних заходів забезпечення пожежної безпеки на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся про види протипожежних інструктажів, періодичність проведення інструктажів з пожежної безпеки та перевірку набутих знань.
163567

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді