Кабмін продовжив карантин на три з половиною місяці

Новий термін завершення карантину — 31 березня

Кабмін продовжив карантин на три з половиною місяці

Уряд продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року.

Тест-практикум. Як захистити права працівників на час карантину

Кабмін під час засідання 15 грудня ухвалив відповідні зміни до постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 № 1236.

Кабмін продовжив карантин на три з половиною місяціСкачайте інструкцію з безпеки життєдіяльності під час карантину

Нагадаємо, з 6 грудня почали діяти нові карантинні норми. Вони стосуються передусім невакцинованих громадян. Тепер відвідувачам і працівникам громадських закладів, ресторанів, спортцентрів, розважальних закладів, а також для участі в масових заходах тощо потрібно мати щеплення проти COVID-19, чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.

За словами очільника Уряду Дениса Шмигаля, карантин триватиме як мінімум протягом I кварталу наступного року. Це означає, що всі правила доступу до публічних місць із COVID-сертифікатами, щодо носіння масок і дотримання дистанції залишаються в силі.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді