У 2022 році українці відпочиватимуть 116 днів

З урахуванням свят та перенесених робочих днів наступного року буде 10 подовжених вихідних

У 2022 році українці відпочиватимуть 116 днів

Кабінет міністрів України затвердив перенесення робочих днів у 2022 році.

Хто має право на скорочену тривалість робочого тижня

Урядове розпорядження рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2022 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з:

  • понеділка 7 березня на суботу 12 березня;
  • понеділка 27 червня на суботу 2 липня.

У 2022 році українці відпочиватимуть 116 днів Дізнайтеся більше про роботу у вихідні та святкові дні

Розпорядження Кабміну не стосується органів Пенсійного фонду України, акціонерного товариства «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ.

Таким чином, у березні та червні українці отримають чотириденні довгі вихідні для того, аби відсвяткувати Міжнародний жіночий день та День Конституції.

А з урахуванням державних та релігійних свят українці також матимуть довгі триденні вихідні у січні, квітні, травні, червні, жовтні та грудні. На ці місяці припадають Новий Рік, Різдво (за православною традицією — в січні, а за католицькою — в грудні), Великдень, День праці, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Трійця, День Незалежності та День захисників України.

Зауважимо, найбільше днів для відпочинку буде на самому початку 2022-го року — в січні (12 вихідних). Травень, червень та жовтень матимуть по 11 вихідних.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді