Кабмін змінив вимоги до дизельного пального

Уряд на засіданні 28.10.2021 прийняв постанову «Про внесення змін до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив».

Кабмін зміниив вимоги до дизельного пального

Документ установлює чіткі норми щодо якості дизельного палива. Це дасть змогу суб’єктам господарювання провести оцінку відповідності такого дизельного палива вимогам Технічного регламенту та оформити паспорт якості при випуску на ринок і введенні в обіг.

Обов'язкові медогляди водіїв транспортних засобів

Відтепер Техрегламент встановлює показник «гранична температура фільтрованості» для зимового та арктичного дизельного палива.

Для зимового дизельного палива така температура становитиме не вище ніж −20 ºС, для арктичного — не вище ніж −30 ºС. Крім того, для літнього дизельного палива гранична температура фільтрованості становитиме не вище ніж −5 ºС.

Кабмін зміниив вимоги до дизельного пального Скачайте інструкцію з охорони праці під час використання автотранспортного засобу, двигун якого працює на газовому паливі

Нові вимоги сприятимуть забезпеченню ринку якісним дизельним паливом, запобігатимуть реалізації неякісних рідких палив.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40081

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7937

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86399

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58939

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді