А ви не забули скласти план роботи СОП на ІІ квартал 2021 року?

Наші експерти підготували зразок плану на ІІ квартал 2021 року. Рекомендуємо скачати план та адаптувати його до умов вашого підприємства.

Щоб робота була ефективною, її потрібно планувати заздалегідь. Це стосується і роботи служби охорони праці підприємства. Згідно з вимогами Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255, СОП виконує роботу відповідно до плану роботи та графіків обстежень, затверджених роботодавцем.

План роботи інженера з охорони праці на ІІ квартал 2021 року

Планування — це не одноразова подія, а постійний процес, який заздалегідь оцінює обставини, що змінюються, та постійно виявляє ризики щодо працівників і системи управління охороною праці на підприємстві.

Для вас ми підготували зразок плану на ІІ квартал 2021 року. Можете розбити наш квартальний план на місячний, тижневий. Головне — розставте пріоритети залежно від сфери вашої діяльності та функціональних обов’язків.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7762

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58931

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді