Затверджено оновлений Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці

Державна служба України з питань праці затвердила новий Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці. Використовуйте його при формуванні бази документів з охорони праці.

Новий Покажчик НПАОП 2021

Увага, затверджений у 2019 році Покажчик НПАОП, втратив чинність.

Держпраці наказом від 30.10.2020 № 141 затвердила оновлений Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці, який буде чинним до кінця поточного року та у 2021 році.

Завантажте його і використовуйте при формуванні бази документів з охорони праці.

Скачати Покажчик НПАОП 2021

Подбайте про створення безпечних умов праці на підприємстві в період пандемії COVID-19. Захистіть себе та працівників, скориставшись порадами експертів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
97877

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3557

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді