У період карантину допомога по безробіттю буде нараховуватись за новими умовами

Кабмін затвердив постанову «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу» від 29.03.2020 № 244.

У період карантину допомога по безробіттю буде нараховуватись за новими умовами

⇛ Як захистити працівників від коронавірусу ⇚

Зміни, затверджені Постановою, передбачають:

  • Надання статусу безробітного одразу після подання ним заяви.
  • Призначення допомоги по безробіттю з першого дня після реєстрації, а не з сьомого. Без прив‘язки до наявності чи відсутності підходящої роботи.
  • Дистанційну співпрацю безробітних і кар’єрних радників, без необхідності відвідувати центр зайнятості протягом 30 і більше календарних днів.

У період карантину допомога по безробіттю буде нараховуватись за новими умовами

Джерело: Мінекономрозвитку

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7729

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1809

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді