Всеукраїнський онлайн-марафон: як підприємствам пережити весну 2020

Цифрове видавництво Експертус запускає антикризовий онлайн-марафон на допомогу українському бізнесу. Для того, щоб стати учасником марафону, потрібно зареєструватися на вебінар. Участь у всіх заходах безплатна!

Стати учасником онлайн-марафону

Звичний ритм життя багатьох українців змінився через загрозу поширення коронавірусної інфекції. Підприємства намагаються по-новому організувати роботу своїх працівників, щоб захистити їх від захворювання. Однак іноді питань виникає більше ніж відповідей.

У такий час багатьом хотілося б знайти надійний дороговказ у туманній вірусонебезпечній ситуації. Аби допомогти спеціалістам з охорони праці, команда фахівців Цифрового видавництва Експертус влаштовує антикризовий онлайн-марафон, участь у якому абсолютно безплатна.

Усі редакції професійних журналів Експертус об’єдналися, щоб провести низку вебінарів, присвячених найбільш актуальним на сьогодні темам. Зокрема, ви дізнаєтеся, як в умовах карантину організувати безпечну роботу працівників, яких не можна перевести на роботу у віддаленому режимі, як забезпечити пожежну безпеку та цивільний захист на підприємстві у період надзвичайної ситуації та карантину та ін.

Повний перелік заходів — за посиланням: Всеукраїнський онлайн-марафон: як підприємствам пережити весну 2020 Не гайте часу і зареєструйтеся зараз!

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді