Конституційний суд визнав незаконним збільшення пенсійного віку для окремих категорій осіб

Йдеться про поетапне збільшення на 5 років віку для виходу на пенсію на пільгових умовах з урахуванням відповідного стажу роботи та на пенсію за вислугу років для працівників, визначених в нормах Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення».

Скачати повний текст Рішення Конституційного Суду Українипро незаконність збільшення пенсійного віку для окремих категорій осіб

Рішення у справі № 1-5/2018(746/15) Велика палата КСУ ухвалила 23.01.2020. У ньому положення, якими передбачено поетапне збільшення пенсійного віку для окремих категорій осіб, визнано неконституційними.

Як призначають пенсію за віком на пільгових умовах

Конституційний Суд наголосив, що працівники, які працювали в шкідливих умовах, і погоджувалися на таку працю через можливість отримання окремих пільг, мали об’єктивні очікування, що вони матимуть право виходу на пенсію на умовах, визначених Законом «Про пенсійне забезпечення».

Однак зміни, передбачені Законом № 213 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення», погіршили юридичне становище окремих категорій осіб щодо права призначення пенсії.

КСУ постановив, що застосуванню підлягають ст. 13, ч. 2 ст. 14, пп. «б» — «г» ст. 54 Закону № 1788-XII у редакції до внесення змін Законом № 213-VIII для осіб, які працювали до 01.04.2015 на посадах, визначених у вказаних нормах.

Право на пенсію за віком на пільгових умовах мають, незалежно від місця останньої роботи, зокрема такі категорії працівників:

1. Працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, — за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників і за результатами атестації робочих місць:

  • чоловіки — після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 20 років, з них не менше 10 років на зазначених роботах;
  • жінки — після досягнення 45 років і при стажі роботи не менше 15 років, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.

Працівникам, які мають не менше половини стажу роботи із особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, пенсії на пільгових умовах призначаються із зменшенням віку, передбаченого ст. 12 Закону про пенсійне забезпечення, на 1 рік за кожний повний рік такої роботи чоловікам і на 1 рік 4 місяці — жінкам.

Перевіряємо стан охорони праці на підприємствіА у Вас є всі необхідні документи?

2. Працівники, зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці, — за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників і за результатами атестації робочих місць:

  • чоловіки — після досягнення 55 років і при стажі роботи не менше 25 років, з них не менше 12 років 6 місяців на зазначених роботах;
  • жінки — після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 20 років, з них не менше 10 років на зазначених роботах.

Працівникам, які мають не менше половини стажу роботи із шкідливими і важкими умовами праці, пенсії на пільгових умовах призначаються із зменшенням віку, передбаченого ст. 12 Закону про пенсійне забезпечення, на 1 рік за кожні 2 роки 6 місяців такої роботи чоловікам і за кожні 2 роки такої роботи — жінкам.

Скачайте приклад розрахунку доплат за роботу в шкідливих умовах праці

3. Трактористи-машиністи, безпосередньо зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства, — чоловіки після досягнення 55 років і при загальному стажі роботи не менше 25 років, з них не менше 20 років на зазначеній роботі;

4. Жінки, які працюють трактористам-машиністами, машиністами будівельних, шляхових і вантажно-розвантажувальних машин, змонтованих на базі тракторів і екскаваторів, — після досягнення 50 років і при загальному стажі роботи не менше 20 років, з них не менше 15 років на зазначеній роботі.

5. Жінки, які працюють доярками (операторами машинного доїння), свинарками-операторами в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства, — після досягнення 50 років і при стажі зазначеної роботи не менше 20 років за умови виконання встановлених норм обслуговування.

6. Жінки, зайняті протягом повного сезону на вирощуванні, збиранні та післязбиральній обробці тютюну, — після досягнення 50 років і при стажі зазначеної роботи не менше 20 років.

7. Робітниці текстильного виробництва, зайняті на верстатах і машинах, — за списком виробництв і професій, затверджуваним у порядку, що визначається Кабміном, — після досягнення 50 років і при стажі зазначеної роботи не менше 20 років.

8. Жінки, які працюють у сільськогосподарському виробництві та виховали п’ятеро і більше дітей, — незалежно від віку і трудового стажу, в порядку, що визначається КМУ.

9. Водії міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв) і великовагових автомобілів, зайнятих у технологічному процесі важких і шкідливих виробництв:

  • чоловіки — після досягнення 55 років і при стажі роботи 25 років, зокрема на зазначеній роботі не менше 12 років 6 місяців;
  • жінки — після досягнення 50 років і при стажі роботи 20 років, зокрема на зазначеній роботі не менше 10 років.

Зверніть увагу, норми, які визнаються КСУ неконституційними втрачають чинність з дня ухвалення відповідного рішення. Рішення Суду є обов’язковим, остаточним і не може бути оскаржено.

Джерело: Конституційний Суд України

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплата за шкідливі умови праці

Чинним законодавством передбачені пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці. Зі статті ви дізнаєтеся, як нараховується доплата за шкідливі умови праці, якими нормативно-правовими актами це регулюється та яка відповідальність чекає на тих, хто порушує вимоги щодо призначення доплат.
26483

Які пільги передбачені для працівників, зайнятих на покрівельних роботах

Окремі види покрівельних робіт належать до робіт із шкідливими та важкими умовами праці. Щоб забезпечити соціальні гарантії працівникам, зайнятим у шкідливих і важких умовах праці, держава гарантує їм право на пільги й компенсації. Дізнайтеся, на які пільги можуть розраховувати працівники, зайняті на покрівельних роботах.
2224

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

У минулому році трудові відносини зазнали багато змін, адже змінилося трудове законодавство. Дізнайтеся, чи потрібно роботодавцям у 2023 році подавати Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю
26755

Особливості використання праці жінок у нічний час

В Україні проголошено рівність чоловіків та жінок у їхньому праві на працю та винагороду за неї . Утім закон обмежує, а подекуди й забороняє роботу жінок у нічний час. Детальніше про обмеження праці жінок на роботах у нічний час та відповідальність за їх недотримання — у статті.
8133

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді