Держгірпромнагляд: про травматизм на виробництві станом на 13 липня 2015 року

Держгірпромнагляд подає статистику травматизму на підприємствах України за період з 06 по 12 липня 2015 року

У період з 06 по 12 липня 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 9 осіб:

по 3 особи – на підприємствах Львівської та Харківської областей;

по 1 особі – на підприємствах Дніпропетровської, Київської та Сумської областей.

Випадки травмування сталися:

у соціально-культурній сфері та на підприємствах зв’язку загинуло по 3 особи;

у будівництві, машинобудуванні та агропромисловому комплексі – по 1 особі.

З початку липня на підприємствах України смертельно травмовано 14 осіб, за аналогічний період 2014 року загинуло 26 осіб (зменшення на 12 випадків або на 46%).

За даними оперативного обліку, з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 199 осіб, за аналогічний період 2014 року загинуло 288 осіб (зменшення на 89 випадків або на 31%).

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88339

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7729

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1809

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді