В Україні тривають перевірки протипожежного стану

Після пожежі в Одеському коледжі стартували позапланові перевірки протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей. На що звертають увагу перевіряльники.

Під час перевірок фахівці ДСНС України звертають увагу на наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, наявність та стан евакуаційних виходів, електрогосподарства, протипожежних джерел водопостачанням, систем протипожежного захисту.

Також рятувальники відпрацьовують порядок дій з евакуації з учасниками освітнього процесу, знайомлять з правилами безпечної поведінки у побуті та алгоритмом дій у разі пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Роздрукуйте плакат «Загальні правила гасіння пожежі»

плакат як гасити пожежу

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання з питань пожежної безпеки

Покращення якості навчання з питань пожежної безпеки є важливим чинником зниження ризиків виникнення та поширення пожеж. Хто саме та яке навчання має проходити — далі у статті.
22500

Пожежні гідранти на підприємстві

При пожежі треба діяти швидко, тому важливо, щоб пожежне обладнання було справним, а доступ до нього — вільним. У статті розповімо про вимоги до утримання пожежних гідрантів, які зобов’язані знати власники підприємств, на території яких вони встановлені.
7954

Вимоги пожежної безпеки до об’єктів залізниці

Хто відповідає за пожежну безпеку на об'єктах залізниці, як утримувати приміщення для пасажирів, вокзали, станції, системи протипожежного водопостачання, як експлуатувати вагони та перевозити небезпечні вантажі, — дізнайтесь зі статті.
244

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3972

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді