Увага! Гарні новини

Сьогодні день Святого Миколая, попереду — новорічні свята, а отже час налаштовуватися на подарунки, гарний настрій та дива.

Бажаємо, щоб у 2020 році було більше гарних новин і менше приводів для хвилювання. Хай кожен у новому році знайде те, чого йому бракувало, і збереже те, що дарує відчуття радості та щастя.

Здоров’я вам та вашим близьким, достатку, миру та злагоди! Вірте у себе, підкорюйте нові вершини, втілюйте найзаповітніші мрії — хай 2020 рік буде вашим роком!

Нових досягнень та професійних перемог вам також бажає редакція «Довідника спеціаліста з охорони праці».

Загляніть у святковий номер

Увага! Гарні новини

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7640

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
476

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25371

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27666

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді