Затверджено План здійснення комплексних перевірок підприємств у 2020 році

Державна регуляторна служба України наказом від 15.11.2019 № 196 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.

Затверджено План здійснення комплексних перевірок підприємств у 2020 році

Перевірте, чи всі необхідні документи з охорони праці є у вас на підприємстві

Підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів перевірок різних органів державного нагляду.

Комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, при цьому всі контролюючі органи, які запланували перевірку певного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити лише у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.

Всього у 2020 році перевірять 32 216 підприємств.

Скачайте План комплексних перевірок на 2020 рік

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11774

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108490

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді