Що потрібно знати про відміну трудових книжок

Тема так званої ліквідації трудових книжок, про яку зараз часто згадують у ЗМІ, актуальна як для роботодавців, так і для працівників. Представник Держпраці розповів, яких саме нововведень потрібно чекати.

Посадовець Управління Держпраці у Чернівецькій області акцентував на тому, що держава не ставить собі за мету ліквідацію трудових книжок, як таких.

Перевіряємо стан охорони праці на підприємстві. Перелік документів

Він підкреслив, що йдеться лише про переведення цих документів у цифровий формат. Для переведення трудових книжок в електронний вид доведеться створити єдиний реєстр працівників, до якого необхідно внести повну інформацію про трудову діяльність. Наразі ці дані зберігаються в Пенсійному фонді, але тільки з 2000 року. Стаж, напрацьований раніше, поки можна підтвердити тільки записами в трудовій книжці.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7593

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
309

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25323

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27632

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді