Держпраці анулювала дозвіл за недопуск до перевірки

Управління Держпраці в Івано-Франківській області анулювало дозвіл через неможливість проведення планової перевірки.

Як підготуватися до перевірки Держпраці

Посадові особи приватного підприємства «ПРИКАРПАТКОМПЛЕКТ» уникали представників Управління Держпраці в Івано-Франківській області та не надали можливості посадовим особам виконати свої законні повноваження. Цим вони порушили вимогу ст. 11 закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», якою передбачено, що суб’єкт господарювання під час здійснення перевірок зобов’язаний допускати посадових осіб органу державного нагляду до здійснення заходів державного нагляду за умови дотримання ними порядку здійснення перевірок, передбаченого цим законом.

Через неможливість проведення планової перевірки дозвіл № 333.16.26, виданий ПП «ПРИКАРПАТКОМПЛЕКТ» від 12.09.2016, анульовано наказом Управління Держпраці в Івано-Франківській області № 639-Д від 26.04.2019.

Джерело: Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Якщо контролери Держпраці на порозі

Держпраці анулювала дозвіл за недопуск до перевірки
Ірина Шкарівськаадвокат, постійний автор статей та лектор вебінарів на теми законодавства про охорону праці
Згідно з Планом заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці у 2019 році здійснить 16905 перевірок підприємств. Суб’єктам господарювання потрібно знати не лише про те, як підготвуватися до приїзду інспекторів, а також

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96984

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
21560

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
26586

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
12698

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
109236

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді