Травматизм на підприємствах України станом на 29 лютого 2016 року

Теми:
За даними Державної служби України з питань праці за лютий 2016 року на підприємствах України смертельно травмовано 23 особи

За даними Державної служби України з питань праці за лютий 2016 року на підприємствах України смертельно травмовано 23 особи. Для порівняння — за лютий 2015 року смертельно травмовано 30 осіб (зменшення на 23%).

У період з 22 по 28 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 6 осіб (по 1 особі на підприємствах Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської та Сумської областей).

Випадки травмування сталися:

  • у соціально-культурній сфері (2 особи);
  • у гірничорудній промисловості, металургії, на підприємстві транспорту, в агропромисловому комплексі (по 1-й особі).

За даними оперативного обліку, з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 50 осіб. За аналогічний період 2015 року смертельно травмовано 59 осіб (зменшення на 15%).

Основні причини нещасних випадків:

  • дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (17 осіб);
  • падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (7 осіб);
  • падіння потерпілого (9 осіб);
  • дія предметів та деталей, що рухаються (7 особи);
  • дія шкідливих та токсичних речовин (3 особи).

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з охорони праці для вантажника

Інструкція з охорони праці для вантажника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання вантажних робіт. Скачайте примірну інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
10728

Добровільна пожежна дружина на підприємстві

З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобігання пожежам та організації їх гасіння на підприємствах можуть створюватись добровільні пожежні дружини. Який порядок їх створення? Як це питання регулюється законодавством?
22675

Порядок розслідування нещасних випадків невиробничого характеру

Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру не завжди відбувається відповідно до вимог законодавства. Чому небезпечно так робити та до яких наслідків це може призвести — розповідає експерт.
62114

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді