За даними Державної служби України з питань праці за лютий 2016 року на підприємствах України смертельно травмовано 23 особи
За даними Державної служби України з питань праці за лютий 2016 року на підприємствах України смертельно травмовано 23 особи. Для порівняння — за лютий 2015 року смертельно травмовано 30 осіб (зменшення на 23%).
У період з 22 по 28 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 6 осіб (по 1 особі на підприємствах Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської та Сумської областей).
Випадки травмування сталися:
- у соціально-культурній сфері (2 особи);
- у гірничорудній промисловості, металургії, на підприємстві транспорту, в агропромисловому комплексі (по 1-й особі).
За даними оперативного обліку, з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 50 осіб. За аналогічний період 2015 року смертельно травмовано 59 осіб (зменшення на 15%).
Основні причини нещасних випадків:
- дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (17 осіб);
- падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (7 осіб);
- падіння потерпілого (9 осіб);
- дія предметів та деталей, що рухаються (7 особи);
- дія шкідливих та токсичних речовин (3 особи).
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
Вуглекислотні вогнегасники — поширений засіб пожежогасіння. Дізнайтеся зі статті про загальні та технічні характеристики вуглекислотних вогнегасників, призначення, правила застосування, транспортування і зберігання, перезаряджання вуглекислотних вогнегасників, принцип їх дії.