Травматизм на підприємствах України станом на 29 лютого 2016 року

Теми:
За даними Державної служби України з питань праці за лютий 2016 року на підприємствах України смертельно травмовано 23 особи

За даними Державної служби України з питань праці за лютий 2016 року на підприємствах України смертельно травмовано 23 особи. Для порівняння — за лютий 2015 року смертельно травмовано 30 осіб (зменшення на 23%).

У період з 22 по 28 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 6 осіб (по 1 особі на підприємствах Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської та Сумської областей).

Випадки травмування сталися:

  • у соціально-культурній сфері (2 особи);
  • у гірничорудній промисловості, металургії, на підприємстві транспорту, в агропромисловому комплексі (по 1-й особі).

За даними оперативного обліку, з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 50 осіб. За аналогічний період 2015 року смертельно травмовано 59 осіб (зменшення на 15%).

Основні причини нещасних випадків:

  • дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (17 осіб);
  • падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (7 осіб);
  • падіння потерпілого (9 осіб);
  • дія предметів та деталей, що рухаються (7 особи);
  • дія шкідливих та токсичних речовин (3 особи).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36590

Група з електробезпеки інженера з охорони праці

Робота інженера з охорони праці досить багатофункціональна і складна. Дізнайтеся, чи повинен інженер з охорони праці для виконання своїх обов'язків мати групу з електробезпеки?
9201

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10103

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
31746

Інструктажі з електробезпеки

Роботодавець зо­бо­в’я­заний регулярно вживати заходів безпеки, щоб унеможливити або мінімізувати ризики виникнення пожежі й ураження працівників електричним струмом. Один із головних заходів — проводити інструктажі, навчання та перевірку знань працівників із питань електробезпеки. Більше про інструктажі з електробезпеки — дізнайтеся зі статті.
15283

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді