Міненерговугілля про ліквідування аварій на свердловинах Чорного та Азовського морів

Наказом Міненерговугілля від 13.05.2015 № 282 затверджено Методичні рекомендації з виконання робіт під час ліквідування газонафтоводопроявів та відкритих нафтових і газових фонтанів

Наказом Міненерговугілля від 13.05.2015 № 282 затверджено Методичні рекомендації з виконання робіт під час ліквідування газонафтоводопроявів та відкритих нафтових і газових фонтанів (далі — Методичні рекомендації).

Методичні рекомендації встановлюють вимоги щодо організування і безпечного ведення робіт під час ліквідування аварій, відкритих нафтових і газових фонтанів і газонафтоводопроявів на свердловинах, розташованих в акваторіях Чорного і Азовського морів.

Рекомендуються суб’єктам господарювання, які належать до сфери управління Міненерговугілля та виконують роботи із ліквідування аварій, відкритих фонтанів і газонафтоводопроявів на свердловинах, розташованих в акваторіях Чорного і Азовського морів.

Методичні рекомендації набирають чинності через 90 днів з дати підписання наказу про їх затвердження.

Відтепер на території України не застосовується керівний документ «Организация и безопасное ведение работ при ликвидации открытых нефтяных и газовых фонтанов на континентальном шельфе. Инструкция» (РД 39-4700803-6-90).

Читайте на порталі

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді