З Днем охорони праці!

Вітаємо всіх охоронців праці з професійним святом! Дякуємо вам за те, що в такий непростий час щодня оберігаєте життя та здоров’я працівників, дбаєте про безпечні умови праці, застерігаєте від небезпек.

З Днем охорони праці!

Бажаємо вам гідних умов праці, добробуту, нових досягнень! Хай ваш внесок у роботу підприємства завжди буде належно оцінений, а у керівництва ніколи не виникає спокуси зекономити на охороні праці.

Дякуємо за наполегливість і відповідальність, з якими ви робите свою справу, за вашу турботу про безпеку і здоров’я працівників. Зичимо вам всього найкращого!

До Всесвітнього дня охорони праці статті з Довідника вам у поміч:

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1484

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59267

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
40976