Статистика травматизму на підприємствах України: вже на початку місяця, з 1 по 4 жовтня 2015 року, смертельно травмовано 1 особу
Вже на початку місяця, з 1 по 4 жовтня 2015 року, на підприємствах України смертельно травмовано 1 особу. Нещасний випадок стався на будівельному підприємстві Київської області.
За вересень 2015 року смертельно травмовано 36 осіб, за вересень 2014 року травмовано 53 особи (зменшення на 32%).
За дев’ять місяців 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 275 осіб, за дев’ять місяців 2014 року — 435 осіб (зменшення на 37%).
Основними причинами нещасних випадків стали:
- дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (79 осіб);
- падіння потерпілого (34 особи);
- ураження електричним струмом (34 особи);
- падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (31 особа);
- дія предметів та деталей, що рухаються (31 особа);
- ведення бойових дій (18 осіб);
- пожежа (11 осіб).
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.