Підприємець Хмельниччини сплатить 96 000 грн штрафу за нелегального працівника

Хмельницька область: підприємцю доведеться сплатити 96 000 грн штрафних санкцій за використання нелегальної праці

Керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій обл., на підставі матеріалів документальної позапланової виїзної перевірки ГУ ДФС у Хмельницькій області, винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 96 000 грн на фізичну особу-підприємця за допуск до роботи працівника без оформлення трудового договору.

Перевіркою було встановлено, що з 01.07.2017 по 31.07.2017 ФОП з порушенням ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України використовував працю працівника без оформлення трудового договору, що підтверджується актом перевірки та поясненням працівника.

Відповідно до статті 265 КЗпП за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Тому ФОПу доведеться сплатити штраф на загальну суму 96 000 грн.

Джерело: офіційний сайт Держпраці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека праці сторожів у зимовий період

Взимку особливо гостро стоїть питання навчання та інструктажу сторожів, а також створення умов для їх безпечної роботи. Як уникнути травмування сторожів та охоронників у зимовий період, — підкаже наша стаття.
1652

План комплексних перевірок

Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
91238

Які штрафи передбачені за порушення вимог законодавства про працю

За порушення вимог трудового законодавства роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, який стягується у кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Детальніше про штрафи за порушення законодавства про працю у 2024 році — в аналітичній статті від нашого експерта.
45665

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
49682