Смертельне ДТП на Хмельниччині: загинули працівники ТОВ «Подільський господар»

Управлінням Держпраці у Хмельницькій області ведеться спеціальне розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 02.09.2017 з працівниками ТОВ «Подільський господар».

Службовий автомобіль товариства марки ВАЗ 2117 о 8 годині ранку 02.09.2017, на автодорозі Шепетівка – с. Гриців Шепетівського району, зіткнувся із автомобілем марки «Рено Кенго», який рухався назустріч. Внаслідок чого 34-річний водій та 24-річний тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ТОВ «Подільський господар» загинули на місці ДТП.

Також, внаслідок ДТП загинула 39-річна пасажирка «Рено Кенго». Лікарі госпіталізували до реанімації у важкому стані трьох людей іномарки, проте вже в реанімаційному відділенні Шепетівської центральної районної лікарні 41-річний водій помер.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку будуть з’ясовані комісією із спеціального розслідування.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Розслідування пожеж

В яких нормативних актах встановлено порядок розслідування пожеж, як здійснюється облік пожеж та визначаються матеріальні збитки від них — розповідаємо у статті.
11495

Журнал реєстрації аварій

Усі аварії, які сталися на виробництві, мають реєструються у журналі реєстрації аварій. Скачайте бланк такого журналу.
2600

Які послуги можуть отримати потерпілі на виробництві

Законодавець передбачив право потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг. Розповідаємо, про які саме послуги йдеться та який порядок їх надання.
581

Розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

Діє новий Порядок розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки. Дізнайтеся, як створити комісію з розслідування аварії на об’єктах підвищеної небезпеки та про її обов'язки, а також скачайте Акт розслідування обставин та причин аварії.
1159

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
39045