На офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики розміщено наказ Мінекономрозвитку від 10.08.2016 № 1328, яким затверджено Зміну № 5 до національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій».
Відповідно до змін деякі назви професій відтепер звучатимуть по-новому, наприклад, «фахівець з протипожежної безпеки» змінено на «фахівець з пожежної безпеки»; «фахівець з державних закупівель» — на «фахівець з публічних закупівель».
Також вводяться нові професійні назви робіт, серед яких: «електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок», «мехатронік», «лікар фізичної та реабілітаційної медицини», «ерготерапевт», «фізичний терапевт», «експерт з управління інформаційними технологіями» та інші.
Інструкція про заходи пожежної безпеки у школі розроблена відповідно до вимог чинних нормативних актів України у галузі пожежної безпеки. За потреби адаптуйте інструкцію до особливостей конкретного навчального закладу.
Майже на кожному підприємстві є ризики виникнення пожежі. Щоб звести до мінімуму рівень матеріальної шкоди та зберегти людські життя, працівники мають знати, як діяти у разі надзвичайної ситуації. Детальніше про порядок дій при пожежі — у статті.
Ознайомтеся з вимогами пожежної безпеки для приміщень різного призначення, зокрема дізнайтеся про правила утримання будинків, приміщень, споруд, територій, евакуаційних шляхів і виходів. Скачайте потрібні файли.
У статті наведено інструкції з пожежної безпеки, розроблені відповідно до правил та інших нормативних актів із пожежної безпеки. Ознайомтеся з ними та скачайте за необхідності.
Покращення якості навчання з питань пожежної безпеки є важливим чинником зниження ризиків виникнення та поширення пожеж. Хто саме та яке навчання має проходити — далі у статті.