Не повідомили ДФС про допуск працівника до роботи — штраф

Фактичний допуск працiвника до роботи без повiдомлення ДФС при тому, що особа продовжує працювати, є триваючим порушенням, — роз’яснили у листі Держпраці від 29.04.2016 № 5043/4/4.1-ДП-16.

За таке правопорушення для посадових осiб пiдприємств, установ i органiзацiй незалежно вiд форми власностi, фiзичних осiб — пiдприємцiв передбачена адміністративна вiдповiдальнiсть у вигляді штрафу (вiд 8500 до 17000 грн.; а у разі повторного порушення — вiд 17000 до 34000 грн.).

До адміністративної відповідальності за це правопорушення можуть притягнути не пізніш як через два місяці з дня його виявлення.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Надомна робота в Україні: особливості оформлення

Щоб працівник мав право виконувати роботу віддалено, повинні бути створені необхідні умови праці. Дізнайтеся, як у 2024 році організувати надомну роботу з урахуванням вимог воєнного часу.
6525

Безпечна експлуатація АЗС

Автозаправні станції є об’єктами підвищеної небезпеки, тому існують чіткі вимоги до організації безпечної експлуатації АЗС. Ці вимоги стосуються, як будівництва АЗС, так і їх щоденної роботи. Також надзвичайно важливо мати готовий план дій у разі настання аварійної ситуації на АЗС, ймовірність настання якої під час війни зростає.
24706

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також скачуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
118407

Наряд-допуск на виконання вогневих робіт

В яких випадках потрібно оформлювати наряд-допуск на виконання тимчасових вогневих робіт, хто розробляє такий документ? Відповіді на ці питання ви знайдете у статті, а також зможете скачати бланк наряду-допуску на виконання вогневих робіт.
20165

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді