Хто визначає необхідність навчання і перевірки знань НПАОП

375

Запитання

Хто і яким документом визначає необхідність навчання і перевірки знань нормативно-правових актів з охорони праці, якщо вони не визначені для отримання дозволів та декларацій на виконання робіт підвищеної небезпеки?

Відповідь

Необхідність навчання і перевірки знань нормативно-правових актів з охорони праці (НПАОП) визначає суб’єкт господарювання. Щоб визначити перелік необхідних НПАОП, потрібно враховувати такі критерії:

При цьому слід зважати на те, чи поширюється дія конкретного НПАОП на вказані критерії, а також галузевий НПАОП — за наявності такого.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

План-графік навчання з охорони праці у 2024 році

На підприємстві необхідно скласти план-графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. План-графік навчання з охорони праці доцільно розробити напередодні нового календарного року. Які вимоги до форми цього документа — дізнайтеся зі статті.
53002

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці допоможе призначити членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві та визначити їхні обов'язки. Скачайте приклад наказу про створення комісії, розроблений експертом.
17398

Навчання з охорони праці для прикордонників

Одним із напрямів щодо забезпечення здорових та безпечних умов праці на робочому місці є організація належного рівня навчання працівників з питань охорони праці. Зі статті ви дізнаєтеся про особливості навчання з охорони праці для прикордонників
243

Як створити комісію з перевірки знань з охорони праці на підприємстві

Хто входить до складу комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві, які в неї повноваження, якими нормативними документами урегульована робота комісії — відповіді у статті.
12475

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також скачайте готові зразки необхідних документів.
87065