Вступний інструктаж працівнику під час виробничої практики

1000

Запитання

Підприємством направлено працівника на навчання за професією до навчально-курсового комбінату. Комбінат його, як студента, направив назад на підприємство для виробничої практики. Чи потрібно інженеру з охорони праці проводити вступний інструктаж працівнику як студенту, якщо його було проведено при прийнятті на роботу?

Відповідь

Якщо працівника направили на навчання, але не звільнили з місця роботи, то проводити йому вступний інструктаж як студенту, який прибув на виробничу практику до свого ж підприємства, не потрібно.

Підсумковий тест «Перевірте свої знання з охорони праці»

Адже вже є запис про вступний інструктаж у наказі про прийняття на роботу та в Журналі реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці. У протилежному випадку — інструктаж необхідно провести обов’язково. А первинний інструктаж із охорони праці на робочому місці потрібно провести у будь-якому разі.

СкачатиНаказ про інструктаж з охорони праці на підприємстві

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
77719

Організація вступного інструктажу з питань охорони праці на підприємстві

Вступний інструктаж з охорони праці є обов’язковим для кожного, без винятку, працівника. Приступати до роботи, не прослухавши цей інструктаж, — заборонено. Про які особливості проведення вступного інструктажу з охорони праці на робочому місці потрібно знати — розповідає експерт.
132595

Відмітка про проходження вступного інструктажу

Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
943

Заповнюємо журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці

Зі статті ви дізнаєтеся, як вести журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці у 2023 / 2024 роках та які існують вимоги до заповнення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці. Також ви зможете скачати бланк журналу та зразок його заповнення.
179773

Інструктажі з електробезпеки

Роботодавець зо­бо­в’я­заний регулярно вживати заходів безпеки, щоб унеможливити або мінімізувати ризики виникнення пожежі й ураження працівників електричним струмом. Один із головних заходів — проводити інструктажі, навчання та перевірку знань працівників із питань електробезпеки. Більше про інструктажі з електробезпеки — дізнайтеся зі статті.
12923