Спеціальне навчання працівників підприємства стороннім фахівцем за цивільно-правовим договором

619

Запитання

Чи може підприємство залучити для проведення спеціального навчання працівників стороннього фахівця на умовах цивільно-правового договору для виконання певної роботи?

Відповідь


Так
, може.

Заборони залучати до роботи у комісії з перевірки знань із питань охорони праці (далі — комісія) осіб (наприклад викладачів охорони праці) за цивільно-правовим договором немає у Типовому положенні про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженому наказом Держпраці від 26.01.2005 № 15.

Перевірку знань працівників із питань охорони праці на підприємстві здійснює комісія підприємства. Її склад затверджує наказом (розпорядженням) роботодавець. Головою комісії призначають керівника підприємства або його заступника.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

План-графік навчання з охорони праці у 2024 році

На підприємстві необхідно скласти план-графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. План-графік навчання з охорони праці доцільно розробити напередодні нового календарного року. Які вимоги до форми цього документа — дізнайтеся зі статті.
52975

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці допоможе призначити членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві та визначити їхні обов'язки. Скачайте приклад наказу про створення комісії, розроблений експертом.
17379

Навчання з охорони праці для прикордонників

Одним із напрямів щодо забезпечення здорових та безпечних умов праці на робочому місці є організація належного рівня навчання працівників з питань охорони праці. Зі статті ви дізнаєтеся про особливості навчання з охорони праці для прикордонників
243

Як створити комісію з перевірки знань з охорони праці на підприємстві

Хто входить до складу комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві, які в неї повноваження, якими нормативними документами урегульована робота комісії — відповіді у статті.
12458

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також скачайте готові зразки необхідних документів.
87029