Чернетенко Ольга

Чернетенко Ольга
експерт з охорони праці, Київ

Закінчила Киівський політехнічний інститут за спеціальністю «прилади точної механіки». Працювала інженером-коструктором, потім у Державній експертизі умов праці Мінсоцполітики.

Автор статей на тему охорони праці у ЗМІ.

Нагороджена Грамотою Кабінету Міністрів України.

Статті автора

Зразок інструкції з ОП під час роботи з ртутними приладами
Інструкція з охорони праці при роботі з ртутними приладами встановлює загальні вимоги безпеки працівників при роботі з ртутними приладами. Скачайте її та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
4824
Какие перечни должна составить аттестационная комиссия
За работу в неблагоприятных условиях работникам предоставляют льготы и компенсации. Их назначают на основании перечней, составленных на предприятии по результатам аттестации рабочих мест по условиям труда. Какие перечни по результатам аттестации составить и как правильно их оформить — рассказываем дальше.
1301
Які переліки має скласти атестаційна комісія
За роботу в несприятливих умовах працівникам надають пільги і компенсації. Їх призначають на підставі переліків, що складають на підприємстві за результатами атестації робочих місць за умовами праці. Які саме переліки за результатами атестації скласти, як правильно їх оформити. Розповідаємо далі.
9586
Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві
Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
47368

Відповіді на запитання автора