Нацплан з клімату та енергетики: скільки коштів хочуть залучити

Стратегія розрахована на період до 2030 року

Нацплан з клімату та енергетики: скільки коштів хочуть залучити

Кабінет Міністрів схвалив Національний план з енергетики та клімату. Програма розрахована на період до 2030 року та спрямована на узгодження екологічної, енергетичної та економічної політики.

Як безпечно експлуатувати генератори в літній період

Розробка стратегічного документа відбувалася відповідно до вимог Регламенту (ЄС) 2018/1999 з урахуванням практики країн-членів ЄС.

У Мінекономіки зауважили, що створення плану є важливою частиною євроінтеграційного процесу. 

Програма передбачає досягнення таких цілей:

  • скорочення викидів парникових газів на 65% (у порівнянні з 1990 роком); 
  • досягнення 27% частки відновлюваних джерел енергії у загальному кінцевому енергоспоживанні; 
  • поглиблення диверсифікації джерел і шляхів постачання енергоресурсів (до 30% від одного постачальника);
  • первинне споживання енергії до 72,224 млн т. н. е. (тонна нафтового еквівалента), кінцеве споживання — 42,168 млн т. н. е.

Ухвалена стратегія, як передбачають, стимулюватиме допомогу від міжнародної спільноти. Так, у Кабміні повідомили, що потреба в інвестиціях становить щонайменше 41,5 млрд дол.  

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
74

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11844

Газонебезпечні роботи

Які роботи належать до газонебезпечних, хто може виконувати такі роботи та коли потрібен наряд-допуск, які вимоги передбачені у законодавстві до виконання газонебезпечних робіт? Читайте статтю та працюйте безпечно!
29415

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
45

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді