Правління пенсійного фонду постановою від 10.12.2014 № 26-1 внесло зміни до затверджених раніше постанов, зокрема, до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України
Правління пенсійного фонду постановою від 10.12.2014 № 26-1 внесло зміни до затверджених раніше постанов, зокрема, до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правлінням ПФУ від 19.12.2003 № 21-1.
Зокрема:
- підприємствам та організаціям, які мають місцезнаходження на території вільної економічної зони «Крим», розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій не надсилаються;
- сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування здійснюватиметься також з операцій з купівлі іноземної валюти у безготівковій та/або готівковій формі;
- на території вільної економічної зони «Крим» не справлятиметься збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, передбачений Законом України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» від 26.06.1997 № 400/97-ВР.
Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець