Коли у «єПідтримці» стануть доступними кошти за бустерне щеплення?

Перелік можливостей програми розширили

Коли у «єПідтримці» стануть доступними кошти за бустерне щеплення?

Із 14 лютого 2022 року українці віком від 60 років мають змогу витратити кошти, нараховані за програмою «єПідтримка», на оплату житлово-комунальних послуг.

Як подати заявку на колективну вакцинацію

Із 14 березня люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити отримані в межах програми кошти на соціальні потреби, зокрема на лікарські засоби й комунальні платежі.

Водночас із 14 березня всі українці, які мають бустерне щеплення від COVID-19, зможуть отримати додаткові 500 грн.

Коли у «єПідтримці» стануть доступними кошти за бустерне щеплення?Скачайте інструкцію з безпеки життєдіяльності під час карантину

Нагадаємо, що відповідно до умов програми «єПідтримка» 1000 грн можуть отримати всі громадяни України від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Офіційний старт програми відбувся 19 грудня 2021 року. Програма триватиме до 18 грудня 2022 року та реалізовуватиметься в декілька етапів.

На першому етапі, громадяни отримуватимуть кошти через додаток «Дія». На другому, ІІ—ІІІ квартал 2022 року — запрацює альтернативний офлайн-механізм. Люди, які не мають смартфонів, зможуть подати звернення та отримати допомогу в офлайн-форматі.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді