Подарунок з нагоди Дня народження порталу!

До восьмиріччя порталу Служба охорони праці даруємо сертифікат від Rozetka на 500 грн! Підпишіться на наш Телеграм канал і станьте учасником розіграшу призу!

З нагоди восьмиріччя порталу СОП ми підготували для Вас приз — сертифікат від Rozetka на 500 грн! Майбутнього власника сертифікату ми оберемо 30 червня рандомним чином серед підписників нашого Телеграм каналу.

Тож мерщій підписуйтеся на Телеграм канал Служби охорони праці та ставайте учасником розіграшу!

Бажаємо успіху!

розіграш призу

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5214

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8749

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді