Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Любі жінки! Вітаємо вас зі святом 8 березня! Бажаємо вам щастя, наснаги, успіхів та звершень! Навіть якщо у житті трапляються негаразди, ви зможете їх подолати, і ваші обрії знову стануть ясними і чистими!

Пам’ятайте: ви — неймовірні. Ви прекрасні й сильні, мудрі та цілеспрямовані. Тож нехай ваше життя буде сповнене чудових подій та світлих емоцій, а віра в себе ніколи не зникає!

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді