Температурний скринінг для працівників: що має знати фахівець з ОП

Термоскринінг на підприємстві під час карантину — один з обов’язкових профілактичних заходів для запобігання поширенню COVID-19. Саме служба охорони праці має підготувати наказ про його введення на підприємстві.

Температурний скринінг для працівників: що має знати фахівець з ОП

У період карантину на підприємствах мають діяти профілактичні заходи для запобігання розповсюдження ковіду. Зокрема, обов’язково слід проводити температурний скринінг працівникам.

Організувати такий термоскринінг повинна служба охорони праці підприємства. Зокрема, СОП має підготувати відповідний наказ.

Скачайте зразок наказу про запровадження температурного скринінгу

Пам’ятайте, що за порушення санітарного законодавства та правил щодо карантину Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 № 4004-XII (далі — Закон № 4004) передбачена відповідальність.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40083

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7965

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86399

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58940

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді