Кабмін просять збільшити штрафи у сфері пожежної безпеки

ГПУ звернулася до Кабміну щодо збільшення розміру штрафів за недотримання вимог пожежної безпеки

Як уникнути штрафів

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо доцільності перегляду штрафних санкцій за порушення вимог пожежної безпеки — інформує прес-служба ГПУ.

На думку генпрокурора, наявна відповідальність — штраф для громадян у розмірі 8,50-119 грн та посадових осіб — 34-170 грн — не є належним важелем впливу.

За повідомлення прес-служби ГПУ цього року пред’явлено 76 позовів про визнання протиправною бездіяльність органів державної влади та місцевого самоврядування з вимогами виправити порушення. Судами вже задоволено 68 таких позовів.

плакат як гасити пожежу

Роздрукуйте плакат «Загальні правила гасіння пожежі»

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання з питань пожежної безпеки

Покращення якості навчання з питань пожежної безпеки є важливим чинником зниження ризиків виникнення та поширення пожеж. Хто саме та яке навчання має проходити — далі у статті.
22500

Пожежні гідранти на підприємстві

При пожежі треба діяти швидко, тому важливо, щоб пожежне обладнання було справним, а доступ до нього — вільним. У статті розповімо про вимоги до утримання пожежних гідрантів, які зобов’язані знати власники підприємств, на території яких вони встановлені.
7954

Вимоги пожежної безпеки до об’єктів залізниці

Хто відповідає за пожежну безпеку на об'єктах залізниці, як утримувати приміщення для пасажирів, вокзали, станції, системи протипожежного водопостачання, як експлуатувати вагони та перевозити небезпечні вантажі, — дізнайтесь зі статті.
244

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3972

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді