Кабмін звільнив Романа Чернегу з посади голови Держпраці

Таке рішення ухвалено на засіданні Кабміну 4 грудня. Водночас також звільнено з посад низку керівників державних органів.

Кабмін звільнив Романа Чернегу з посади голови Держпраці

Як підготуватися до перевірки Держпраці

Уряд на засіданні 4 грудня ухвалив низку кадрових рішень, зокрема звільнив з посади очільника Державної служби України з питань праці Романа Чернегу. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті уряду.

Водночас Кабмін поклав тимчасове виконання обов’язків голови Держпраці на Дегнера Ігоря Анатолійовича.

Крім голови Держпраці, уряд звільнив голову Державної іпотечної установи Андрія Камузу, голову правління державної компанії Надра України Ярослава Климовича, а також прийняв звільнення заступниці міністра закордонних справ Олени Зеркаль та звільнив голову Нацслужби здоров’я Олега Петренка.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1805

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді