Оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»

Держпраці розмістила для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»

СкачатиПроект наказу
СкачатиПрогноз впливу на ключові інтереси заінтересованих сторін
СкачатиПорівняльна таблиця
СкачатиПояснювальна записка
СкачатиЗміни

Мінсоцполітики пропонує внести зміни до наказу «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів» від 18 серпня 2017 року № 1338.

Перевірте свої знання з охорони праці

Метою проекта є оптимізація проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, охорону праці, промислову безпеку, гігієну праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, здійснення державного гірничого нагляду та складання розпорядчих документів за їх результатами, а також актуалізація та приведення форм документів, які складаються за результатами здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень Держпраці щодо накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення до вимог чинного законодавства.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: Державна служба України з питань праці: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, e-mail: [email protected]; тел.: 226-20-83, факс 289-55-24.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
4871

Інструкція з охорони праці для працівника офісу

Щоб вберегти офісних працівників від можливих виробничих травм або професійних захворювань, розробіть та затвердьте інструкцію з охорони праці для працівника офісу. У статті ви знайдете зразок такої інструкції. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
27059

Наказ про призначення особи, відповідальної за аптечку на підприємстві

Роботодавець своїм наказом має призначити особу, відповідальну за придбання аптечки та формування її лікарськими засобами. Щоб правильно оформити документ, скористайтеся зразком від експерта.
8102

Дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт

Інженер з охорони праці може видавати обов’язкові для виконання приписи та забороняти експлуатацію обладнання. Після усунення відповідних порушень зупинені роботи можуть бути поновлені з письмового дозволу інженера з охорони праці. Яким чином оформлюється дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт — далі у статті.
19365

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді